niedziela, 2 czerwca 2013

o dużych i małych

Oczywiście mowa o dzieciach :)
Wczorajszy dzień uważamy za bardzo udany. Mimo iż nie wybraliśmy się na zaplanowany spacer do parku, gdzie był organizowany Dzień Dziecka przez CKiS, to atrakcji nam nie zabrakło, a to dzięki rodzinnemu spotkaniu u nas w mieszkaniu.  Przyszła siostra z całą swoją ferajną oraz nasi rodzice :) Dla dzieci były drobne upominki, ale przecież nie chodzi w tym dniu tak bardzo o prezenty, ale spędzenie wspólnie czasu na zabawach i wygłupach - a tego nam wczoraj nie brakowało :D
Starsze dzieci - a dokładnie tatusiowie rozpracowali % i mieli dobry humor :P
Maluchy - grały w xboxa, było puszczanie baniek na balkonie, malowanie twarzy,  ale przede wszystkim wspólna zabawa z rodzicami i dziadkami :)
Przykro było, że tylko moi rodzice pamiętali  o dniu dziecka, a drudzy  nie... nawet nie zadzwonili ... a przecież daleko nie mają....Tusia jeszcze jest mała, ale za rok czy dwa będzie już się dopytywała, dlaczego dziadki nie pamiętają. Moi rodzice nam wszystkim składali życzenia, dali po buziaku i przywieźli pyszne ciacho :)

A tak przebiegało nasze wspólne świętowanie:

w tle domek dla lalek zbudowany przez Mirka :) 
z babcią Marysią :)


3 komentarze:

 1. Jak dobrze być dzieckiem chociaż przez jedno popołudnie. Beztroska. Dziękujemy sis za wspaniały dzień dziecka. Razem jest wesoło, najważniejsze że te najmłodsze dzieci były szczęśliwe :);)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale dzieciaki miały zabawy :D Super!! U nas dzień dziecka w tym roku minął raczej w domu, ale kolejne z pewnością będziemy celebrować ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. u Was to prawdziwy Dzień dziecka! zabawa na całego! :D
  szkoda, że my nie mamy takiej gromadki w pobliżu..

  OdpowiedzUsuń